SAMSUNG KLIMA UREĐAJ AJ050TXJ2KG/EU
MULTI INVERTER - vanjska jedinica za multi sustav
Šifra: 2747
Vanjska jedinica za multi sustav
Rashladni učinak 5,0 kW
Učinak grijanja 5,6kW
Prikladno za prostor: do 50m2
Energetska klasa: A++
Radna tvar: R-32
Jamstvo: 3 godina
Mogućnost spajanja do 2 unutarnje jedinice
PROIZVOD JE DOSTUPAN
Akcija traje od 1.5.2026.  do 15.5.2026.
ili do isteka zaliha
DO ISTEKA AKCIJE JOŠ:
  • 00 dana
  • 00 sati
  • 00 minuta
  • 00 sekundi
Pregled vrsta plaćanja
Dodaj u košaricu
Kupite uz proizvod:
SAMSUNG MULTISPLIT vanjska jedinica za multi sustav
Sustav se odabire prema broju i površini prostorije koje želimo klimatizirati.
Pogledajte našu kompletnu ponudu mono-split klima uređaja:
Ponuda klima uređaja po snazi:
klima uređaji snage 2,5 kW
klima uređaji snage 3,5
klima uređaji snage 4 do 5 kW
klima uređaji snage 5 do 6 kW
klima uređaji snage 6 do 7 kW
klima uređaji snage 7 do 8 kW
klima uređaji snage 8 do 10 kW
Ponuda klima uređaja prema površini prostora koji se klimatizira:
klima uređaji za prostor površine do 20 m2
klima uređaji za prostor površine 20 do 25 m2
klima uređaji za prostor površine 25 do 30 m2
klima uređaji za prostor površine 30 do 35 m2
klima uređaji za prostor površine 35 do 40 m2
klima uređaji za prostor površine 40 do 45 m2
klima uređaji za prostor površine 45 do 50 m2
klima uređaji za prostor površine 50 do 55 m2
klima uređaji za prostor površine 55 do 60 m2
klima uređaji za prostor površine 60 do 65 m2
klima uređaji za prostor površine 65 do 70 m2
Kompletna ponuda vrhunskih Japanskih klima uređaja na jednom mjestu
Multi split klima uređaji - više unutarnjih jedinica na jednu vanjsku jedinicu
Klima uređaji na akciji
Cjenik montaže klima uređaja
ili pošaljite upit preko kontakt forme.
Vaš Klima koncept tim.
Kapacitet (hlađenje, kW) 5,0 kW
Kapacitet (grijanje, kW) 5,6 kW
Klasa energetske učinkovitosti za hlađenje (ocjena) A ++
SEER (W / W, Energetska oznaka) 8,54
Pdesign hlađenje 5kw
Klasa energetske učinkovitosti za grijanje (ocjena) A +
Pdesign 4,2 kw
SCOP 4,64 kw
Dimenzije (V x Š x D) 548 x 790 x 285
Razmak između nosača 602 mm
Težina 32 kg
Razina zvučne tlaka (hlađenje) 46 dBA
Razina zvučne tlaka (grijanje) 47 dBA
Radno područje (hlađenje, ℃) -10 ~ 46 ℃
Radno područje  (grijanje, ℃) -15 ~ 24 ℃
Broj spojivih jedinica 2
Ukupna dužina cjevovoda 30 m
Radna tvar (tip/punjenje/GWP) R32/1,18/0,80
Instalacijski limiti
Duljina cijevi (ukupna/OI-IU max) 30/20 m
Visinska razlika (ukupna/OU-IU max) 15/7,5 m
MONTAŽA MULTI KLIMA UREĐAJA NA POSTAVLJENE INSTALACIJE
  • Na web shopu Klima koncept montaža nije uključena u cijenu klima uređaja.
  • Ako želite ovlaštenu montažu dodajte je u košaricu i platite zajedno sa klima uređajem.
  • Ovlaštenu montažu klima uređaja obavljamo na području cijele Hrvatske.
  • Jamstvo na montažu vrijedi do isteka tvorničkog jamstva na klima uređaj.
  • Kabel među veze 5x1,5mm2 između svake unutarnje i vanjske jedinice
  • Napajanje 220V na vanjskoj jedinici